Vereniging

Tags

100m 100meter 1UE 1UE2014 2013 25/50 2550 25m 27-04-13 50m Beilen clubkampioenschap clubKAMPioenschappen Clubmeet Competitie D1 D2 D4 D5 D6 David De deel Delfzijl DHTM Dolfijn Dordrecht Dorpsraad Drachten duitsland eindhoven Emden Finale Foto's Geert Groningen Groninger Henk Hoogezand Inktvis Jaargangfinale Jaargangfinales Jury Kampioen Kampioenschap kerstvakantie LAC Leiden Limiet limietwedstrijd Margriet Marielle Masters medailles Member-get-Member Menterwolde Minioren Miniorenwedstrijd Nationale Nieuwsbrief NJK NK Nordhorn NR ONMK Pasma PGZK pinquin PR PWK records Scheffer School Schoolzwemkampioenschappen seizoensstart Slomp Spannend Speedo SPETTER Stadskanaal Training trainingen trainingstijden uursestafette uursestafette2014 VC Veendam Verenigings VerenigingsCompetitie Vivianne Vos Waterpolo WCK wedstrijd Willianne Winschoten ZMC Zuidbroek Zwem zwembad
Vereniging - Wie Doet Wat

Wie doet wat

Wie doet wat bij Zwemvereniging de Pinquin

Bestuur

Nico Altena

Voorzitter

voorzitter@depinguin.nl

Tel. 06-15056443

Erik Meijer

Secretaris

secretaris@depinquin.nl

Patrijs 10

9649 LE  MUNTENDAM

Tel. 06-13736850

Harmke van der Klooster

penningmeester

penningmeester@depinquin.nl

 

Afina Haan

Lid

 

 

Edwin Rakers

Lid

 

 

 

Algemeen e-mailadres: bestuur@depinquin.nl

Ledenadministratie

Afina Haan

Blaauwslaan 2

9628 BJ  SIDDEBUREN

ledenadministratie@depinquin.nl

 

 

Technische Commissie SG Inktvis – de Pinquin

Ina Leugs

Inschrijving competitie, 100m en 25/50m wedstrijden

Esther Kwebeman

Inschrijving miniorenwedstrijden + aantal uitnodigingswedstrijden

Denise Hofman

Inschrijving Masterswedstrijden

Sjoekie Hulshof

Organisatie zwemwedstrijden (maken wedstrijdprogramma)

vacature

Inschrijving wedstrijden / organisatie wedstrijden

 

Algemeen e-mailadres: sginktvis@depinquin.nl">tc@sginktvis@depinquin.nl

 

Wedstrijdcommissie (in samenwerking met ZPC De Inktvis)

Leden wedstrijdcommissie vanuit De Pinquin: Erik Meijer, Wineke Gall, Mark Meijer en Geert Rakers

Algemeen e-mailadres: wedstrijdcommissie@depinquin.nl

Trainers:

Trainers Hoogezand

Geert Rakers (hoofdtrainer), Peter Hartman (trainer), Melanie Gall (trainer in opleiding), Wineke Gall (assistent trainer)

 

Trainers Muntendam

Jacolien de Witt en Sandra Meek

 

Media:

Jan Herman Scheffer

Beheerder website

beheerder@depinquin.nl

Mark Meijer

Webmaster

webmaster@depinquin.nl

Vacature

Beheerder Facebook pagina

Facebook.com/DePinquin

Vacature

Contact kranten en nieuws websites

 

 


NB acquisitie en adverteren naar deze emailadressen wordt niet op prijs gesteld!



Zoeken



Voeg toe aan Google
Copyright © 2009-2017 De Pinquin - Powered by XOOPS © 2001-2011 The XOOPS ProjectNaar boven